Květnové workshopy v Epigen Centrum

REGISTRACE NA KVĚTNOVÉ WORKSHOPY OTEVŘENA DO 25. 4.

Uvažujete o podnikání nebo již podnikáte? Tak jako je v životě někdy potřeba získat nadhled, platí to možná dvojnásobně v byznyse. Přijeďte si k nám vytvořit prostor pro nadhled a nebudete se, stejně jako první účastníci, divit svým AHA momentům.

 

Možná si kladete podobné otázky?

Kde získat nové kontakty?

Jak dále rozvíjet mé podnikání? Kde mám největší náklady a kde naopak marži?

Mám ukončit nějakou spolupráci nebo vytváření produktu/projektu?

Kam by měli vést mé další kroky?

Přijeďte na naše setkání a workshopy, pomůžeme Vám s potřebným nadhledem i znalostmi.

A jaká témata budeme pravidelně zařazovat do našich workshopů?

Květnové workshopy

Můžete se zúčastnit pouze Mentoringových byznys stolů nebo pouze celodenních Byznys & Marketing workshopů. Doporučujeme kombinaci obou workshopů.

 

Kulatý BYZNYS stůl pod EPI CLUBem | 2. května 2018 od 17:00

Od 6. 3. 2018 pořádáme pravidelná mentoringová setkání, každé první úterý (středu) v měsíci, vedená a koučovaná Monikou Urbanovou. Mentoringové setkání je forma předávání zkušeností mezi podnikately, jejíž koncept k nám pronikl z Ameriky. Smyslem je navázat nové kontakty a předávat si zkušenosti napříč obory.

Pro koho jsou setkání vhodná? Pro vás co jste již v byznyse roky a hledáte potřebný nadhled a nové impulsy i pro ty, kteří chtějí s byznysem teprve začít.

Cena: 890 | Čas: 17:00 - 21:00 | 10 míst (min. počet pro konání workshopu je 5) | REGISTRACE NA WORKSHOP do 25. 4. 2018.

Při objednání obou workshopů v květnu a červnu získáváte skvělou slevu 15 % (tuto možnost naleznete v prodejním formuláři po kliknutí na tlačítko objednat).

> Rezervovat místo <

 

BYZNYS & MARKETING TRÉNINK | 3. května 2018

Přicházíme s již tradičním Byznys & Marketing tréninkem. Ten navazuje na KULATÝ STŮL předchozího dne. Čekejte intenzivně nabitý workshop, kde budeme společně pracovat individuálně i týmově na vašich byznysech.

Téma: bude upřesněno podle preferencí přihlášených.

Cena: 2 890 | Čas: 10:00 - 18:00 | 6 míst (min. pro konání workshopu jsou 4 účastníci) | REGISTRACE NA WORKSHOP do 25. 4. 2018.

Při objednání obou workshopů v květnu a červnu získáváte skvělou slevu 15 % (tuto možnost naleznete v prodejním formuláři po kliknutí na tlačítko objednat). Témata těchto workshopů se přizpůsobují aktuálním tématům, které budete chtít probírat.

> Rezervovat místo <

A kde se setkání a workshopy konají?

Místo: Drtinova 19, Praha, Epigen Centrum.

Parkování je možné v ulici Drtinova, Holečkova za poplatek 20-30 Kč/hoď.

MHD: Tramvajovová zastávka: Švandovo divadlo. 10 minut pěšky ze stanice metra Anděl.

Workshop pod vedením

Monika Urbanová | lektorka

Původně vystudovala ekonomii a marketing. Má bohaté zkušenosti v oblasti strategického marketingového řízení a vědomého byznysu. Podílela se na významných projektech, pracovala pro zahraniční investory v České republice (např. s japonskými), kde se jako jedna z mála setkala s firemním šamanismem. Aktivně propojuje psychologii, marketing a osobní rozvoj v každodenní praxi. Z marketingu posléze přešla na studia psychologie, alternativních směrů a celostního přístupu k člověku i byznysu. Neustále se vzdělává a vyhledává nejnovější trendy v těchto oblastech. Nabízí odborné konzultace pro jednotlivce i spolupráci s firmami a jejich klíčovými týmy. Jejím mottem je: “Být mistrem pro mistry.”

Prosím o zaslání webového odkazu na setkání a workshopy na můj e-mail.

Chci zaslat odkaz

Prosím, zašlete mi odkaz na Byznys & Marketing workshop e-mailem včetně dodatečných informací

Vážíme si důvěry, kterou nám věnujete. Tým Epigen Centrum.

A jaké to bylo na prvních workshopech v březnu?

Kdo jsme a co od nás můžete očekávat?

Copyright © EPIGEN CENTRUM - Publikování nebo další šíření obsahu serveru EpigenCentrum.cz je bez písemného souhlasu zakázáno