TERAPIE BARVAMI

Nové exkluzivní světelné lůžko

Co všechno dokáže světelné lůžko?

Doporučuje se použít 2x týdně po 20ti minutách.

Světelná terapie přináší změny v psychice, uvolňuje, navozuje stavy relaxace a zároveň přirozenou cestou podporuje imunitu a správné fungování těla.

Efektem světla je celkové omlazení organismu a pleti.

 • Aromaterapie

  Uvolňuje psychiku

 • Tepelná terapie

  podporuje spalování tuků a detoxikaci

 • Terapie barevným světlem

  Přirozeně podporuje imunitu těla

 • Ozon

  pročištění porů, odstranění toxinů a těžkých kovů

 • Aniontový vánek

  pro regenaraci kůže a vlasů

Sluneční světlo je zdrojem UVB záření, které stimuluje produkci vitamínu D a chrání nás tak před nesčetnými nemocemi, jako jsou autoimunitní poruchy, různé typy rakoviny nebo kardiovaskulární nemoci.

Mnozí si neuvědomují, že slunce nás také zásobuje zářením v červené a blízké infračervené oblasti spektra s mnoha prospěšnými účinky. Terapeutické účinky červeného a blízkého červeného světla jsou podobné, hlavní rozdíl spočívá v průniku záření.

Červené spektrum (620-700 nm) je vhodné především k povrchovým aplikacím, například k léčbě akné. Blízké červené spektrum (700-1000 nm) proniká hlouběji do těla působí na buněčné úrovni.

Pro více informací si přečtete článek Terapie barvami.

Benefity jednotlivých barev.

Modrá

Modrá snižuje tepovou frekvenci, pomáhá přetíženým krevním cévám, aby se normalizovaly. Působí antiinfekčně, tiší bolest, uklidňuje a chladí.

Fialová

Tlumí deprese, migrénu, vypadávání vlasů. Dobře působí na slezinu a povzbuzuje lymfu. Má také uklidňující účinek na srdce. Vyrovnává úzkostlivé stavy a harmonizuje stavy velké podrážděnosti.

Procedury je možné volit ve 2 variantách. První variantou je pouze užití lůžka. Druhou variantou je užití lůžka + masáž s exkluzivními oleji. V Epigen centru naleznete také variantu pouze pro obličej.

Chcete se objednat?

Napište nám na info@epigencentrum.cz.

Do 2 pracovních dnů vám zavoláme nebo napíšeme a domluvíme si nejbližší možný termín.