Je na čase dokončit svůj krok, ne to vzdát!

I když se to může zdát zvláštní, tak pomyšlení na možný životní úspěch, na lepší budoucnost, může být pro většinu lidí odstrašující. Více než 67% lidí, kteří viděli předchozí stránku, tak se nikdy neodváží pomyslet na to, že se můžou mít lépe a nikdy nekliknou na tlačítko. Vy ale mezi ně nepatříte!

Reakce studentů na obsah členské sekce

Marie K.

Tak jsem se v 19 letech přihlásila na Váš kurz s tím, že pokud nezměním své podvědomí nezměním nic. A nestačím se divit při druhém úkolu co vše mi vyvstanulo na mysli. Negativní názory na mě z dětství, prostředí ve kterém jsem vyrůstala, programy zafixované v hlavě. Velká negace, méněcennost. Sakra, s tím bude hodně práce. Teď uż trošku chápu proč se mi dějí některé věci - ne zatím vše - protože mám utkvělé názory kterým věřím a ve kterých se utvrzuji protože to tak je, ale jen proto jaký mám program, a proto je to v mém životě tak jak je. Děkuji.

Marie K.

Patříte mezi vítěze nebo poražené?

Jen 23% z Vás, kteří navštíví tuto stránku, tak dokončí objednávku. Ano, je to tak, ne každý může být v životě vítězem, protože vítězi se nerodíme, ale stáváme na základě našich činů. Máte na to být vítězem?

Copyright © EPIGEN CENTRUM - Publikování nebo další šíření obsahu serveru EpigenCentrum.cz je bez písemného souhlasu zakázáno