Původně vystudovala ekonomii a marketing. Má bohaté zkušenosti v oblasti strategického marketingového řízení a vědomého byznysu. Podílela se na významných projektech, pracovala pro zahraniční investory v České republice (např. s japonskými), kde se jako jedna z mála setkala s firemním šamanismem. Aktivně propojuje psychologii, marketing a osobní rozvoj v každodenní praxi. Z marketingu posléze přešla na studia psychologie, alternativních směrů a celostního přístupu k člověku i byznysu. Neustále se vzdělává a vyhledává nejnovější trendy v těchto oblastech. Nabízí odborné konzultace pro jednotlivce i spolupráci s firmami a jejich klíčovými týmy, Jejím mottem je: “Být mistrem pro mistry.”

Aktuálně Monika Urbanová nabízí dva typy konzultací: INDIVIDUÁLNÍ BYZNYS KONZULTACI A TÝMOVOU SPOLUPRÁCI aneb firemní teambuilding úplně jinak.

Od března 2018 pořádá veřejně přístupné workshopy, kde předává své know-how. Více informací >>> ZDE <<<.

O MONICE URBANOVÉ

BYZNYS KONZULTACE

Byznys je živý organismus, který se vyvíjí. Je to prostředí, které inklinuje ke stereotypu a zaběhnutým pravidlům. Nezávislý pohled zvenčí přináší nové možnosti a obzory. Doslova otevírá okna v nevyvětrané místnosti tak, aby do byznysu přišel nový vítr. Možná hledáte nové strategie, obchodní cesty, cíle či hodnoty. Společně se s poradcem či mentorem posunete novým směrem. Získáte stabilitu a potřebný nadhled nad vaší situací, rozvinete své dovednosti a schopnosti. Při byznys konzultaci rozebíráte finance, strategii, marketing, lidské zdroje, manažerské dovednosti.

Domluvit si konzultaci

Možná si kladete podobné otázky ve vašem byznysu?

Jak nastavit finanční stránku vašeho podnikání?

Jak si nastavit byznys strategii?

Jak praktikovat vědomý byznys a rozvíjet tzv. šťastnou firmu?

Jak být dobrým šéfem nebo obchodníkem?

TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE

Pro týmovou spolupráci je důležitá přátelská a otevřená atmosféra, která napomáhá sdílení a navýšení společné energie. Využívá se vzájemné synergie, která ve skupině působí. Zdokonaluje se pochopení jednotlivců a celého týmu. Nastavuje se přímá a konstruktivní komunikace. Posiluje loajalitu, motivaci, nadšení a týmovou práci.

Řízené týmové sezení se používá v souvislosti se zlepšením chodu jednotlivých oddělení či pracovních skupin. Posiluje integritu a naladění na vizi či výsledek projektu. Často učí a reflektuje komunikační dovednosti, napomáhá uspořádat jednotlivé role v týmu a upravuje vztah mezi podřízeným a nadřízeným. Vhodná aktivita pro skupiny nebo jako teambuilding.

Napište nám: info@epigencentrum.cz

Vědomý byznys a marketing

Jak souvisí osobní integrita, pocit úspěchu a štěstí s byznysem a marketingem? Velmi úzce, pokud jsme sami v sobě integrovaní, úspěšní a šťastní, neblokujeme kreativitu a možnosti, jak a kde podnikat. Lépe a jasněji vidíme a vnímáme příležitosti, které k nám přichází. Prostřednictvím profilových teambuildingu se dozvíte, jak nastavit svůj byznys, rozvinout a motivovat tým. Získáte tipy na marketingové oživení.

Kdo využije tyto služby

Společnosti a podnikatelé, kteří hledají nový náboj do svého podnikání.
Lidé, kteří chtějí nové poznání jiných možností a rozvoje.
Lidé, kteří cítí stagnaci byznysových aktivit.
Ti, co chtějí prohloubit manažerské a komunikační dovednosti.
Ti, co stojí na začátku a stanovují základy svého podnikaní.

„Spojte principy bohatství: Integritu, úspěch, pozornost a osobní nárůst energie.“

Copyright © EPIGEN CENTRUM - Publikování nebo další šíření obsahu serveru EpigenCentrum.cz je bez písemného souhlasu zakázáno