AKTUÁLNÍ AKCE NA DUBEN

Kulatý BYZNYS stůl pod EPI CLUB | 2. května 2018

Od 6. 3. 2018 pořádáme pravidelná mentoringová setkání, každé první úterý v měsíci, vedená a koučovaná Monikou Urbanovou.

Téma setkání vychází z vašich aktuálních otázek, které si prosíme připravte.

Pro koho jsou setkání vhodná? Pro vás co jste již v byznyse roky a hledáte potřebný nadhled a nové impulsy i pro ty, kteří chtějí s byznysem teprve začít. Jak vytvářet finanční toky a jak je řídit?

Cena: 890 | Čas: 17:00 - 21:00

Přihlášení je možné do 25. dubna do 16:00. Minimální počet osob pro realizaci workshopu je 5.

>>> Více informací <<<

BYZNYS & MARKETING TRÉNINK | 3. května 2018

Byznys & Marketing trénink navazuje na KULATÝ STŮL předchozího dne. Čekejte intenzivně nabitý workshop, kde budeme pracovat individuálně i týmově na vašich byznysech.

Místo: Drtinova 19 Epigen Centrum | Čas: 10:00 - 18:00 | Cena: 2 890

Přihlášení je možné do 25. dubna. Minimální počet osob pro realizaci workshopu jsou 4.

Parkování je možné v ulici Drtinova, Holečkova za poplatek 20-30 Kč/hoď. Tramvajovová zastávka: Švandovo divadlo.

>>> Více informací <<<

ON-LINE KURZY A PROGRAMY

 

Semináře a workshopy jsou osobním setkáním s lektorem spojené s aktivní přednáškou pro skupiny. Přednáška zahrnuje praktické a tématické informace. Je spojena se zážitkovými částmi, které v účastnících kotví právě získané dovednosti a zkušenosti.

Živé akce propojují znalosti z mnoha oborů - neurolingvistika, psychologie, epigenetika, vědomý byznys a marketing, finance. Na akcích se setkáte s předními lídry v daném oboru, kteří ve svých interaktivních přednáškách předávají své know-how v daném tématu. Rok 2018 zahajujeme akcí "Rituály Zemské Psa", kde potkáte Roberta Breadona, Moniku Urbanovou nebo Marcelu Hrubošovou.

Copyright © EPIGEN CENTRUM - Publikování nebo další šíření obsahu serveru EpigenCentrum.cz je bez písemného souhlasu zakázáno