Rok dualit a změn - rok 2018

Autor: Monika Urbanová

Když se řekne horoskop, jen málokdo odpoví: „To neznám, co to je?“ Prognózy a věštby byly součástí dějin všech národů a kultur. Jejich symbolika pomáhala lidem překonat věčnou zvídavost po tom, co bude, touhu po poznání a pochopení hlubších souvislostí. Každým rokem se ujišťujeme, že ten rok následující bude skvělý. Možná tím v sobě tišíme proudy našich strachů a obav. Avšak nic není jenom černé nebo jenom bílé. Život někdy sladko-hořce chutná, je však dobrou školou, která z nás dělá skvělé autentické bytosti.

Osobně cítím předpovědi a věštění jako tendence, nikoliv dogmatická fakta.

Pokud však bereme předpovědi, jako dogma, dopouštíme se sami na sobě „černé magie“.

Jsem zastánce toho, že v našich životech je málo situací, které jsou definitivní. Pokud rozumím tendencím, které se pohybují ve vzduchu, mám také volbu: rozhodnout se, jak se připravím, co přijmu za své, co zahodím do černého propadliště. Je důležité být připravený, otevřený, naslouchající a chápající a předem nastavený na to nejlepší řešení. Připravila jsem pro vás malé shrnutí vibrací roku 2018. Možná ve vás následující řádky vyvolají zamyšlení…

Foto: Dualitní a váhavé tendence roku 2018

Jaký bude nový rok?

Přichází rok 2018, rok zemského psa, dvojkový rok pod vládou Luny... je jen na vás, co si vyberete. Ráda bych vás pozvala k malému rozboru "tendencí", které přicházejí s novým rokem. Ať už zabloudíme do numerologie, čínského kalendáře nebo k výkladu karet, všechny směry se shodnou na jednom.

Příští rok je rokem změn, podvědomí, výuky a inspirace.

V globálu je protknutý příznivou energií, kterou jemně vlní spodní vlivy Luny nebo vlka podle čínského horoskopu.


Cítíte se v životě uvíznutí, chcete poradit kam směřovat dál?

Monika Urbanová je zkušená terapeutka, jejíž on-line programy absolvovalo více jak 5000 účastníků. Jejími osobními terapiemi prošlo také na stovky lidí, kterým pomohla v těžkých životních situacích nebo s nasměrováním života. Rezervujte si ještě dnes osobní konzultaci a vykročtě vpřed ze zajetých kolejí!

>>>REZERVACE KONZULTACE ZDE <<<


Mít čisto se vyplatí...

Dvojkový rok je podle numerologie rokem změn a duality. Proto se vyplatí mít zameteno nejen před vlastním prahem, ale také uvnitř. Právě nutnost a potřeba vnitřního úklidu našeho podvědomí se potáhne jako tenká červená nit tímto rokem. Tato tendence se projeví jak u jednotlivců, tak i na úrovni kolektivů a komunit. Když se řekne změna, řada lidí z ní má strach. Právě strach by měl být ponechán na druhé koleji a nahrazen otevřeností, jasnou vizí a zaměřením na to, co má v našich životech jasné ANO a co jasné NE. Síla a vůle bude manou nejednoho z nás. Touha po čistotě, svobodě, změně systému a hodnotách doslova rezonuje ve vzduchu.

Pokud zůstaneme otevření, komunikativní a přijmeme čistý a jasný záměr, tento rok nám přinese mnoho příležitostí a poznání. Šeptá slova: "Štěstí je v každém z nás." Tvé rozhodnutí stojí za tvou radostí a pocitem štěstí.

Kousni, ale nech se také pohladit...

Může se zdát, že vibrace duality (dvojkový rok) zakončený osmičkou, přináší konflikty mezi mužským a ženským světem. Nebude to nakonec tak horké. Jedná se jen o dvě polarity a energie v našem světě.  Budeme přelaďovat naše komunikační schopnosti a vkládat do svých nových dovedností pochopení, naslouchání, spolupráci... Otevřená a vstřícná komunikace přinese budování komunit, které sledují společný záměr. Nadvláda tvrdých, peněžních, egoistických až nátlakových systémů ustupuje vědomému bohatství, které je postaveno na hodnotách sdílení, radosti a spolupráce.

Luna nás učí v tomto roce o návratu k přírodním silám, otevřenosti a schopnosti prožívat emoce. Čínský horoskop je pod vládou zemského psa, který má tendence k nestálosti a nespoutanosti vlka (pozn.vlk je psovitá šelma), proto také i čínský horoskop mluví o protichůdných energiích.

Pes je symbolem přeměny podvědomých myšlenek na vědomé a jasné. Pokud dojde k transformaci do vědomí, ztrácí nezkrocený vlk vládu a stává se krotkým psem.

I když je dobré vědět, že kousnutí na správném místě může přinést ovoce. Proč zůstávat jenom psem, který nekouše? Pouhým štěkáním, chvástáním a pseudo hrdinstvím ochromujeme vlastní činorodost.

Stejně jako Luna, pes, dvojka, ženský princip milují přijmutí, plodnost pohlazení, tak i vy pocítíte ujištění o bezpečí a síle komunity či přátelství. Naučíte se přijímat pohlazení a mazlení.

Foto: Dvojkový vztah muže a ženy, kam bude směřovat je, ale na nás!

Rok možností

Naše podvědomí je hlubokou studnicí inspirace a tvořivých informací. V tomto roce bude chtít vynést mnohé do našeho vědomého světa a posunout nás dál. Možná se střetneme se skrytými systémy, což přináší vnitřní vibrace roku 2018. Naznačuje také přerod chování, kdy jedinci i kolektivy řízené na principech arogance, sebestřednosti, egoismu, závisti, hlouposti, zloby nebo samolibosti se budou dívat na opak – budou sledovat růst lidí a projektů, které v sobě ponesou laskavost, upřímnost, humor, toleranci, spolehlivost či moudrost. Buďte na to připraveni a jen pozorujte, co se stane…

Kdo zvládne výzvu roku 2018 jasně uvidí, zda se bude smát Ego nebo Upřímnost a tolerance.

Můžeme být mnohdy postaveni před situace, kdy si budeme muset obhajovat své vlastní kroky, tím zároveň získáme nesmírně cenné zkušenosti. Lidé, kteří projdou naším životem, v něm buď zůstanou nebo je jednoduše vykážeme pryč, protože jejich úmysly a hodnoty již nesouzní s naším záměrem. Bude kolem nás doslova poletovat štěstí, jako muška zlatá... bude pouze na vás, zda ji chytnete a nastavíte sami sebe na cestu. Na cestu využití všech možností a příležitostí, které okolo vás budou plynout v oceánu hojnosti. Když budete chytrým a vlídným rybářem, můžete získat opravdu maximum. Vaše houževnatost a píle jsou tím, co přinese své ovoce. Vytrvejte.

V rovnovážném propojení osobního vědomého rozvoje a odpočinku máte možnost si najít prostor k příznivému vyladění rodinných záležitostí. Tím se tento rok stává šťastným... Jak hodně, to už leží ve vašich vlastních rukách.

Co říkají karty Tajemství Epigenu na rok 2018?

Terapeutické karty Tajemství Epigenu jsou stavěny přímo pro práci s naším podvědomím, jejich fraktálový svět odkrývá hlubiny naší duše. Na druhou stranu nabízí praktické a jasné řešení, jak v nacházejícím roce nepropadnout chaosu, nýbrž držet se cesty, kterou jsme nastoupili. Nabízí i možnosti, jak si naši pouť zpříjemnit. Proto jejich poselství nechybí v této prognóze.

Symbolem roku 2018 se stala karta INSPIRACE.

Tato karta říká: "Inspirace jsou naše myšlenky, kterým vdechujeme život. Stávají se semínky tvůrčího procesu. Možná právě vaše myšlenky chtějí být zrozeny a převedeny do reality. Dýchejte, vdechujte inspiraci a s každým výdechem dávejte svým myšlenkám život. Je to stejné, jako když rozfouknete pampeliškové pápěří, které se uchytí a na jaře se zrodí žluté lány krásných pampelišek."

Pro tento rok, stejně, jako minulý byla vytvořena vůně. Před její tvorbou jsem vyhlásila anketu, jaká by měla být vůně roku 2018. Zde je výsledek vůně ZEMSKÝ PES: louka a tráva je součástí vůně roku 2018, zemského psa… Voní pryskyřicí, jehličím, trávou, květy a dřevem…Věřím, že bude stejně oblíbená, jako loňský Ohnivý kouhout.

Malá rekapitulace tendencí v jednotlivých oblastech:

Rok dle numerologie: pod vládou čísla 2. Rok dle čínského kalendáře: Zemský pes (začíná 16. 2. 2018) a Gregoriánský kalendář: 1. 1. 2018. Vztahy: otevřená komunikace, naslouchání, pochopení obou polarit, jasné ANO, jasné NE. Budování rodiny a komunity. Společné trávení chvil. Zdraví: Propojení těla a psychiky. Relaxace, aktivita. Dynamická meditace. Byznys: Houževnatost, pracovitost, pozor na smluvní vztahy. Propojování a spolupráce. Práce ve skupinách. Propojení osobního poznání s byznys aktivitami. Šťastná čísla: 7, 10, 11. Planety: Luna. Kámen: Diamant, Měsíční kámen. Barva: odstíny modré a fialové, návrháři doporučují ultra fialovou (stane se prý hitem sezony). Odstínem zemitých barev inspirovaných přírodou se naladíte do vibrací roku 2018

Přeji vám krásný rok 2018 a zvu vás na naše akce a online programy zaměřené na osobní rozvoj, vědomý marketing i byznys. Můžete se také po jednoduché registraci zdarma účastnit pravidelných webitací. Připravili jsme také úplně nový program 21 dní MOJE SUPER PODVĚDOMÍ. Pokud máte zájem o podobné informace můžete se přihlásit k odběru našich novinek. Ať se vám i nám daří. Monika Urbanová.

Chci podobné novinky

Chci podobné články a informace do mé e-mailové schránky.

Vážíme si důvěry, kterou nám věnujete, a proto Vám budeme posílat co nejvíc hodnotné informace e-mailem. Tým Epigen Centrum.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Copyright © EPIGEN CENTRUM - Publikování nebo další šíření obsahu serveru EpigenCentrum.cz je bez písemného souhlasu zakázáno