Autorka systému Epigen Terapie, který pomáhá rozvíjet potenciál člověka a neutralizovat jeho bloky.

Spoluzakladatelka vzdělávacího organizace Neurorestart Institute, který nabízí komplexní tréninky pod značkou Neurobanka.
20 let práce s klienty v oblasti osobního rozvoje, marketingu, propagace značky a podpory byznysových aktivit.
Tvůrkyně terapeutických esenciálních olejů a sebekučovacích karet Tajemství Epigenu.
Vytváří autorské terapeutické obrazy s motivy fraktálů.Autorka bestselleru: Emoční kód úspěchu.
Účastnila se řady specializovaných výcviků, je držitelkou celé řady certifikátů (Koučing, EFT, Neurolingvistické programování, REIKI, Mentální léčba, Aromaterapie, Autopatie, London School of Public Relations, Manažer na jednotném evrovpském trhu, výcviky Brandon Bays etc.).
Je členkou mezinárodní asociace terapeutů.
Vede certifikovaný výcvik praktikantů Epigen Terapie.
Pod jejím vedením prošlo koučováním a terapií tisíce lidí.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Individuální sezení probíhá formou rozhovoru mezi klientem a terapeutem. Jedná se o řízené sezení nad konkrétní situací. V průběhu sezení jsou uplatňovány metody Epigen terapie, která vychází z emoční paměti každého člověka a energetických bloků v jeho systému. Společně hledáme prvotní příčinu a možnosti zmírnění či odstranění situace, psychosomatických problémů, energetických bloků či psychických obtíží. Epigen terapie přináší klientovi okamžitou úlevu a zároveň dává možnost dlouhodobé práce na sobě samém.

Domluvit si konzultaci

Možná právě potřebujete pomoct s...

...budováním vašeho sebevědomí a sebepřijetí

...vztahy, ať partnerskými, rodinnými nebo pracovními

...psychyckými potížemi (strach, stres, fobie)

...mezigeneračními konflikty

...hledáním skrytých příčin problémů, které trvají roky

...již rozpoznaným energetickým blokem nebo buněčnou vzpomínkou

...se zvládnutím emočně a psychicky náročné životní situace

...chronickými bolestmi, závislostmi a alergiemi

BYZNYS KONZULTACE

Byznys je živý organismus, který se vyvíjí. Je to prostředí, které inklinuje ke stereotypu a zaběhnutým pravidlům. Nezávislý pohled zvenčí přináší nové možnosti a obzory. Doslova otevírá okna v nevyvětrané místnosti tak, aby do byznysu přišel nový vítr. Možná hledáte nové strategie, obchodní cesty, cíle či hodnoty. Společně se s poradcem či mentorem posunete novým směrem. Získáte stabilitu a potřebný nadhled nad vaší situací, rozvinete své dovednosti a schopnosti. Při byznys konzultaci rozebíráte finance, strategii, marketing, lidské zdroje, manažerské dovednosti.

Domluvit si konzultaci

Možná si kladete podobné otázky ve vašem byznysu?

Jak nastavit finanční stránku vašeho podnikání?

Jak si nastavit byznys strategii?

Jak praktikovat vědomý byznys a rozvíjet tzv. šťastnou firmu?

Jak být dobrým šéfem nebo obchodníkem?

TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE

Pro týmovou spolupráci je důležitá přátelská a otevřená atmosféra, která napomáhá sdílení a navýšení společné energie. Využívá se vzájemné synergie, která ve skupině působí. Zdokonaluje se pochopení jednotlivců a celého týmu. Nastavuje se přímá a konstruktivní komunikace. Posiluje loajalitu, motivaci, nadšení a týmovou práci.

Řízené týmové sezení se používá v souvislosti se zlepšením chodu jednotlivých oddělení či pracovních skupin. Posiluje integritu a naladění na vizi či výsledek projektu. Často učí a reflektuje komunikační dovednosti, napomáhá uspořádat jednotlivé role v týmu a upravuje vztah mezi podřízeným a nadřízeným. Vhodná aktivita pro skupiny nebo jako teambuilding.

Napište nám: info@epigencentrum.cz

Copyright © EPIGEN CENTRUM - Publikování nebo další šíření obsahu serveru EpigenCentrum.cz je bez písemného souhlasu zakázáno