„Vydejte se s námi do tajů úspěšného života v hojnosti.“

Autentické životní scénáře

Možná vám to bude znít trochu jako sci-fi, ale už je to tak, věda i zkušenosti z praxe potvrzují… V raném dětství a pravděpodobně už i v děloze, dlouho předtím, než pohlédneme na tento svět se ukládají podněty z našeho vnějšího prostředí do mysli a našeho těla. Jsou to první písmenka našeho osobního autentického scénáře - vítězného či prohrávajícího. Ať už je scénář jakýkoliv, jakýmsi způsobem strukturuje časovou i dějovou osu našeho života, někde mezi dělohou, mateřským prsem a posledním rozloučením.

Zobrazit více informací

Jarní detox...

S prvními jarními slunečními paprsky se probouzí nejen příroda, ale také náš organismus. Je již zvykem, že právě na jaře čistíme své příbytky a zbavujeme se po zimě „špinavých“ věcí. Stejně tak je to vhodná doba proto, abychom vzpomněli i na náš organismus i mysl.

Zobrazit více informací

Síla ozdravné imaginace

Každý z nás hledá někdy prostor pro sebe. Možnost, kdy být sám se sebou. Vést vnitřní dialog a nalezení odpovědí na otázky. Stalo se vám někdy, že jste si položili otázku: „Ale teď si opravdu nerozumím? Co to dělám, kam kráčím, kdo vlastně jsem?“ Pravděpodobně ano, protože toto jsou otázky, které rozhodují o našich krocích na této planetě.

Zobrazit více informací

Opravdu podvědomí existuje?

Otázka z titulku je stejně provokativní jako otázka, zda bylo dříve vejce nebo slepice. Patří mezi nejstarší polemiky v psychologii vůbec. Přesto se nejen vědci, ale i mudrcové, šamani, filozofové, psychologové a jiné skupiny přiklání k tomu, že i přes naše nejlepší vědomé záměry (racionální rozhodnutí) je skutečnou hybnou silou v našich životech právě podvědomí. PROČ?

Zobrazit více informací

5 ze 7 signálů podvědomí

Naše podvědomí nám vysílá signály, které ale často neslyšíme a přehlížíme. Staly se součástí našeho života natolik, že jsme si nevšimli, že něco není v pořádku. V tomto článku se podíváme na 5 ze 7 signálů podvědomi, o kterých se hovoří v novém projektu Moniky Urbanové, Moje super podvědomí.

Zobrazit více informací

5 nových principů „NEVER MORE“

Vše, o čem budu psát, začala jedna věta mého kolegy po ukončení jednoho semináře: „Už nebuď, jako prodejná děvka. Ty jsi tak autentická a osobitá, že nepotřebuješ „škemrat“ o pozornost.“ Koukla jsem a v duchu udělala jedno obrovské „Hmmmm“.

Zobrazit více informací

Rok 2018 - rok dualit a změn

Když se řekne horoskop, jen málokdo odpoví: „To neznám, co to je?“ Prognózy a věštby byly součástí dějin všech národů a kultur. Jejich symbolika pomáhala lidem překonat věčnou zvídavost po tom, co bude, touhu po poznání a pochopení hlubších souvislostí.

Zobrazit více informací

Jaký je Váš plán na svátky?

Také si dopřáváte přes svátky pauzu od práce a říkáte si jak tento čas efektivně využít? Co takhle využít ho k podpoření vašeho osobního rozvoje a pročištění vztahů v rodině se kterou svátky trávíte. Připravili jsme pro Vás několik tipů, her a podnětů.

Zobrazit více informací

Vaše podvědomí v životě hraje PRIM

Sedím ve vlaku a čtu knížku, má být romantická a zamilovaná. Marně v sobě hledám pocity nadšení jiných čtenářů, zůstává mi jen zabodnutý pohled na jedno slovo “Láska”... Brečím jako želva a lomcují se mnou emoce. Rozum jako kladivem tluče do mého mozku: “Co blázníš, vždyť je to jen kniha…”

Zobrazit více informací

Já říkám: Goodbye mizernému mixu

Současná uspěchaná doba přináší modernímu člověku řadu problémů, které naši předci určitě neřešili. Také odhaluje mnoho nových pohledů, jak rozvíjet osobnost, své vlastní talenty, příležitosti. Ukazuje, jak dlouho a každý den odoláváme stresu. Často navštěvujeme různé lékaře, psychology, trpíme nedostatkem vlastního ocenění...

Zobrazit více informací

Copyright © EPIGEN CENTRUM - Publikování nebo další šíření obsahu serveru EpigenCentrum.cz je bez písemného souhlasu zakázáno